להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 תנו לישון בשקט
שני ליבמן – יועצת שינה ומדריכת הנקה 050-3721895
 
מתי בפעם האחרונה ישנת לילה שלם רצוף?
האם את קמה לעבודה מותשת כי התינוק שלך העיר אותך כל הלילה?
האם ניסית כבר הרבה דרכים ופתרונות וכלום לא עובד?
איך את סובלת את זה לילה אחרי לילה?
 
אפשר גם אחרת! תינוקות בני חצי שנה ומעלה יכולים לישון בלילה. זה אפשרי וזה חשוב עבורם. וגם אתם יכולים להתחיל לישון כמה שעות ברצף ולקום רעננים ומלאי כוחות!
 
אני מאמינה שהתהליך מתחיל בהורים. וכשאתם תקבלו את הכלים הנכונים, אתם תדעו בדיוק מה לעשות ואיך לעזור לתינוק שלכם לישון. אני מאמינה שתינוקות זקוקים שנלמד אותם הרגלי שינה טובים שילוו אותם לאורך כל החיים. אני מאמינה שהורים זקוקים רק ליד מכוונת שתנחה אותם בדרך, כי מתוך הייאוש והמצוקה שבה אתם נמצאים בלילה, קשה לכם לעלות אל הדרך הנכונה, שתקנה לילדים מיומנות לחיים.
 
יעוץ שינה מתאים לפעוטות מגיל חמישה חודשים ועד גיל חמש שנים שיש להם קשיים בהרדמות או בשינה. הוא מתאים לתינוקות שמרבים להתעורר בלילה, הוא מתאים לילדים שמתקשים להרדם, מתאים לילדים שישנים צמוד למיטת ההורים, או בחדר בנפרד. מתאים לתינוקות יונקים, לתאומים, או מספר אחים שישנים ביחד.
 
איך זה עובד?
אנחנו נפגשים – לפגישה משותפת פנים אל פנים או בסקייפ, ואני שומעת את כל האינפורמציה על הילד. ואז אנחנו ביחד בונים תוכנית שתתאים לילד ולהורים. בפגישה אתם מקבלים כלים להתמודדויות השונות שעלולות לצוץ בלילה או בהשכבה. לאחר הפגישה, אתם יוצאים לדרך, מתחילים לפעול לפי התוכנית שבנינו ביחד, ומתקשרים אלי מידי יום כדי לקבל ליווי והדרכה טלפונית. כדי להתמודד ביחד עם כל הקשיים שעולים בדרך. אני מאמינה בליווי צמוד, בהתאם לצורך של ההורים. כי הליווי הזה מאפשר לכם פתרון לכל בעיה שצצה בדרך. ויש פתרונות לכולם.
 
אתם לא לבד! אני מתחייבת לתת לכם מענה טלפוני צמוד עד שהילד ישן לילה שלם רצוף! ללא הגבלת זמן.
 
ומה קורה בפגישה?
אנחנו בונים ביחד, תהליך הדרגתי ונעים שבו ההורים מלמדים את התינוק/הילד להרדם בקלות ולישון לילה שלם רצוף. אני מלמדת את ההורים כיצד להקנות לתינוקות שלהם כלים להרגיע את עצמם ולחזור לישון, כיצד להרדם לבד, כיצד להאריך את משך השינה, לקחת מוצץ לבד ולחזור לישון ועוד הרבה מיומנויות אחרות סביב השינה. אתם תקבלו כלים כיצד להתמודד עם הבכי של התינוק (מבלי להתעלם ממנו), וכיצד לשים גבולות לילד.
 
קצת על עצמי...
שמי שני ליבמן, אני יועצת שינה, אמא לשלושה, מדריכת הנקה ויועצת מנשאים. בחמש השנים האחרונות אני מקדישה את זמני בהדרכת הורים אחרי לידה, והנחיית קבוצות לאמהות ותינוקות. פגשתי מאות הורים ואני רואה שהקושי המרכזי הוא סביב השינה. אני מאמינה שאם נותנים להורים כלים להתמודד עם השינה של התינוקות/הילדים שלהם, הם יכולים להיות הורים טובים יותר ופנויים יותר. ובתוך התהליך אני רואה שההורים רוכשים הרבה מאד כלים שעוזרים להם להתמודד עם קשיים אחרים בהורות ולכן כולם מרוויחים בדרך.
 
וקצת ממה שלקוחות כתבו לי:
 
נטע (אמא לתאומים בני שבע חודשים): תודה ענקית לך! עשית לנו שינוי מאוד משמעותי והכרחי בשגרת היום יום ונתת לנו כלים שישרתו אותנו להמשך הדרך שזה לא פחות חשוב!!!
שבוע שעבר היינו בחופשה באילת ומאוד חששתי מזה שהתאומים יצטרכו להירדם במיטה שהיא לא שלהם ובאמצע הלילה וכו...והיה פשוט מצוין! הם נרדמו ... וישנו כל הלילה והיו פשוט מקסימים. וזאת בזכות העובדה שלמרות הנסיונות התמרדות (של אורי בעיקר) נשארתי רגועה ופשוט האמנתי שהם ישנו. בזכותך וזה פשוט קרה. אז מבחינתי התהליך עמד במבחן נוסף והוכיח את עצמו!!! 
אז באמת תודה רבה על הכל! 
אין דרך לתאר את השינוי במילים כי הוא דרסטי וטוב שכך.


חמוטל אלון (אמא לילד בן שנתיים וילדה בת שבעה חודשים):
 יעוץ השינה איתך השפיע על כל אורחות חיינו. למדה בדרך עוד הרבה דברים (וקסמים) אל מול ילדנו. עלינו כאנשים וכהורים. תודה לך שני - על המקצועיות, ההקשבה האינסופית והפתיחות לצרכים שלנו ושל ילדנו. את באמת ייחודית! זכינו בהכרות איתך. ממליצה בחום לכל הורה מפגש שכזה איתך. השינה תשתפר פלאים ותקבלו עוד הרבה מעבר לכך. תודה גדולה!

שרית (אמא לתינוקת בת שנה וחצי):
רעות נולדה פגית, ולכן כל הזמן שמרנו עליה ואיפשרנו לה לעשות מה שלאחים שלה לא איפשרנו. אבל אחרי שנה וחצי נטולת שינה, בסוף החלטנו שאי אפשר. ואז פגשנו אותך. טרוטי עיניים ומותשים, בלי כוחות לבנים הגדולים. ובתהליך הדרגתי החזרת לנו את האמונה שרעות יכולה לישון בלילה, שאנחנו יכולים לישון בלילה, ושזה יכול להיות תהליך נעים ולא חייב להיות מלווה במאבקים. התאמת את הדרך שלך לרעות, לצרכים שלה ולבקשות שלנו, והיית סבלנית ורגועה. יכולת האבחנה שלך וראיית הדברים נתנה לנו את השקט והבטחון שיש על מי לסמוך ושבסוף היא תישן כל הלילה. וכך היה. זה באמת קרה! אנחנו מודים לך מאד , על תהליך מופלא שבו למדנו המון על ההורות שלנו ועל שינה של תינוקות, ובזכותך היום אנחנו הורים שמתפקדים בעבודה ובהורות ובכלל. 

 
גל ונטע (הורים לתאומים בני תשעה חודשים): 
במשך חצי שנה חיינו עם מצב בלתי אפשרי: מעט שעות שינה (לכולם), התעוררויות תכופות במהלך הלילה,  ירדמויות על הידיים בלבד תוך כדי ניענועים בלתי פוסקים, שינה עלינו חצאי לילות שלמים העיקר שנרוויח כמה שעות עם עיניים סגורות ובקיצור – מצב די בלתי אפשרי, כי עם הכל אפשר להתמודד אבל חוסר השינה הכרוני כבר היה יותר מדי (בעיקר עבורנו אבל בהחלט גם עבורם).
חשבנו פשוט לחכות עוד חצי שנה - שנה ככה ואז הם ישנו כי הרי "כולם ישנים בסוף". קיבלנו המלצה מחברה עלייך ואמרנו, יאללה, בוא ננסה. האמת הגענו סקפטים ודי מיואשים, זה נראה לא הגיוני שפתאום זה ישתנה ודי שכנענו את עצמנו שאנחנו עושים הכל נכון ושפשוט הקטנים שלנו פחות אוהבים לישון עכשיו ושבשלב מאוחר יותר זה ישתנה.
האסרטיביות שלך, המטרה אליה האמנת שאפשר להגיע והעייפות הכרונית שלנו גרמו לנו ללכת אחרייך בעיניים עצומות. ואכן, לאט לאט התחיל להידלק שם האור בקצה המנהרה, לא ייאמן אבל הם נרדמים לבד במיטה, מתעוררים באמצע הלילה ומרדימים את עצמם מחדש, לא אמיתי – חודש שליווית  אותנו, מנעת מאיתנו להישבר, ונטעת בנו אופטימיות שאין כזה דבר ילד שלא רוצה לישון.
היום, מהמקום בו אנחנו נמצאים נשאר לנו בעיקר להודות לך מכל הלב, שינית את חיינו וחיי גילי ואורי מקצה לקצה. מקלחת, ב-19:00 במיטה, מניחים, אומרים לילה טוב ויוצאים מהחדר – לרוב אין ציוץ, החברה הבינו שככה זה עובד. ההשכמה היא בסביבות 6:00+!!!! אין התעוררויות אמצע, החברה למדו לאהוב לישון וגם לנו חזרה השפיות והעיניים נפתחו.
נשאר לנו להגיד המון תודה, אין מילים לתאר מה אנחנו חבים לך. את מקסימה, מלאת רוגע וידע, החזרת לנו את השינה וכהורים לתינוק (ועוד יותר כשהם מגיעים ביחד), כמעט ואין חשוב מזה.

ע' אמא לפעוט בן שנה (ילד שלישי)
... במהלך התהליך של יעוץ שינה קיבלתי המון כלים להבין את סדר היום שלו. להבין מתי הוא עייף, ומתי הוא רעב. למדתי לקרוא את הסימנים שלו. היום אני מזהה אותו בקלות. ואנחנו זורמים. אין לנו שעות קבועות לכל דבר. אבל אני מזהה את הסימנים ומבינה לפיהם מתי הוא עייף, יודעת כמה זמן הוא יישן עכשיו, מתי יקום. היעוץ שינה תרם מאד לקשר ביני לבינו ובינו לבין האחים שלו. ועכשיו הרבה יותר נעים לנו בבית.

א' אמא לפעוטה בת שנה (שהיתה מתעוררת כל שעה בלילה ובקושי ישנה ביום)
...במהלך יעוץ השינה נתת לנו כלים להתמודד עם עוד המון דילמות אחרות בהורות. אני מרגישה שהאינטואיציה שלי התחדדה ולמדתי ממך המון... כל פעם שאני מספרת לאנשים את הסיפור שלנו הם נפעמים ואני נפעמת מחדש. לא מאמינה שהיא ישנה כל כך טוב ושפעם היה אחרת.  עכשיו, כשאני "לא ישנה" זה כבר בגלל עצמי ולא בגללה!

אז כמה זה עולה?
התהליך כולו, כולל ליווי והדרכה יומיומיים בהתאם לצורך שלכם, עולה 1200 ₪.
ניתן לשלם בחמישה תשלומים שהם - 240 ש"ח לחודש.
ללקוחות המנשא הנכון במחיר מיוחד של 1000 ש"ח בלבד.

אני יודעת שילד חדש מביא איתו המון הוצאות, על ציוד, טיטולים, גן וכדומה. אבל מהניסיון שלי, אני רואה הורים שחוזרים לתפקד ביום, הורים שמקבלים את חייהם בחזרה, הורים שמבינים שזה הדבר החשוב להתפתחות הילד ולשמירה על חיים נורמלים. זו מתנה עבורכם ומתנה בשבילו לכל החיים. וככל שתקדימו לטפל בקושי – כך יהיה לכם יותר קל!
 
בין ההורים שעברו איתי תהליך של יעוץ שינה, היו גם הורים לתאומים, הורים לילד ראשון והורים לילד רביעי, הורים שרק בחלק מהלילות נמצאים בבית, והורים לתינוקות שמתעוררים כל שעה ולפעמים גם יותר. ועם כולם זה אפשרי!
אנחנו בונים את התוכנית בהתאם לאורח החיים שלכם, ולעקרונות שחשובים לכם. זה נכון שכולם בסוף ישנים, אבל זה לא צריך להיות קשה. אנחנו לא צריכים להאבק בילדים שלנו ולסבול. אנחנו רק צריכים לפתח תקשורת קצת שונה. הכלים שיש לי להציע לכם, יתמכו בכם ובדרך ההורית שלכם.
 
ככל שנחכה עם קשיי השינה ונצפה שהם יחלפו מאליהם, הם רק יחריפו ויתפתחו וישתרשו כהרגלי שינה חדשים. ככל שנתמודד איתם כשהם קטנים וכשהילד צעיר, יהיה לנו וגם לו הרבה יותר קל. אני פוגשת הורים מותשים ועייפים, שלא ישנים בלילה ולכן הם קצרי רוח לילדים. והילדים מצידם רק סובלים מהעניין וחווים תחושות שליליות. בואו נחסוך להם את זה ונפתור את הקשיים כשהם קטנים, לפני שהם הופכים לבעיה רצינית.
אל תחכו! עשו זאת היום. רק 240 ש"ח לחודש, בחמישה תשלומים ואתם ישנים בלילה!
 
מגיע לכם לישון בלילה!
מגיע לכם לקבל קצת זמן ביחד בלי תינוק שמתעורר כל הזמן.
תהליך יעוץ השינה מתקיים אצל לקוחות מכל הארץ, ללא קשר למיקום הגיאוגרפי.
 
צלצלו אלי עכשיו ונקבע פגישה 050-3721895 שני ליבמן, יועצת שינה ומדריכת הנקה.
 
לייבסיטי - בניית אתרים