להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> אודות
 
השביל להורות הוא מרכז דינמי ומתפתח אשר הוקם בשנת 2002 על ידי – סיגל גולן, יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, דולה, ומדריכת קורס הכנה ללידה, והיום הוא המרכז הותיק, המנוסה והגדול ביותר באיזור הגליל המערבי. בשביל להורות תוכלי להשתתף בקורס הכנה ללידה, להפגש עם יועצת הנקה, להשתתף במפגשי אמהות אחרי לידה ובפעילויות נוספות, והכל באוירה ביתית נעימה ובריאה, על כוס קפה (או תה).

מאות האמהות שנפגשו אצלנו והשתתפו ב קורס הכנה ללידה, ב מפגשי אמהות ,סדנאות לאמהות ותינוקות, בייבי יוגה, ועוד מעידות על איכותו של המקום ותורמות להצלחתו.  

אנחנו שלוש שותפות המשלימות אחת את השניה ופועלות בשיתוף פעולה מלא. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהכיר אותנו.

סיגל גולן -
אמא לשלושה, יועצת הנקה בצפון (IBCLC), דולה בצפון, מדריכת קורס הכנה ללידה, ומנחת קבוצות אמהות ותינוקות, אשר במשך שנים רבות ליוותה נשים אחרי לידה.
סיגל גולן, חברת קיבוץ כברי שימשה בעברה כמורה לכימיה, מעצבת תכשיטים, מנהלת מפעל, מנהלת קהילה ומנהלת הגיל הרך בקיבוץ;
ולצד כל אלה עסקה במהלך כל השנים גם כ יועצת הנקה, מנחת קורס הכנה ללידה ועסקה בליווי לידות (דולה). כמו כן היא גם ריכזה קורסים במרכז הישראלי לחינוך ללידה.

ליצירת קשר עם סיגלן גולן - יועצת הנקה בצפון, דולה בצפון, קורס הכנה ללידה בצפון 052-8011155

שני ליבמן -
אמא לשלושה, מדריכת הנקה, יועצת שינה ויועצת מנשאים, מלווה ומדריכה אמהות אחרי לידה. בעלת תואר שני בסוציולוגיה, בעברי עסקתי בתחומי ניהול הדרכה, פיתוח הדרכה והדרכת קבוצות נוער ובכלל. אך כיום מצאתי את יעודי ואני עומלת על החזרת תחושת השבט, בקרב נשים אחרי לידה. אני מבקשת לאפשר להן מרחב מקבל, אוהב, תומך ומאפשר, שאליו אפשר להגיע אחרי לידה. להכיר אחת את השניה, להיות ביחד, ללמוד אחת מהשניה ולהתחבר לכוחות הפנימיים שלי.

ליצירת קשר עם שני ליבמן 050-3721895
תוכלו ליצור איתי קשר טלפוני ב- 052-8011155
או במייל sigalgolan@cabri.org.il
לפרטים על קורס הכנה ללידה בצפון
לפרטים על מפגשי אמהות ותינוקות
לפרטים על דולה בצפון
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים